ЛІКАРНЯ МЕЧНИКОВА
лікарня без болю
Login Зворотній зв'язок Мапа сайту
« Назад | Відділення анестезіологіі та інтенсивної терапії № 1 (загального профілю)

Розташування (новий хірургічний корпус, II поверх)

Пост:

+380 (56) 756-95-48

Телефон внутр. зв'язку:
20-94

Зав. відділенням:
+380 (56) 373-09-63

Володимир Миколайович ДУБИНА


На межі бойових дій з біллю та смертю стоїть лікар анестезіолог.

Наше відділення розраховано на 15 ліжок для:

- підготовки та проведення загальної анестезії (наркозу) при операціях, діагностичних і лікувальних процедурах;

- відновлення та підтримання порушених функцій життєво важливих органів та систем пацієнтів лікарні;

- забезпечення лікування хворих, які потребують інтенсивної терапії, після трансплантації та імуносупресивної терапії;

- надання допомоги лікувальним закладам Дніпропетровської області з питань специфічної діагностики, проведення анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії.

Крім того, на нашій базі проводяться наукові дослідження в анестезіології та інтенсивної терапії.

Відділення реанімації та інтенсивної терапії надає медичну допомогу найбільш важкій категорії хворих. Пацієнти транспортуються по лінії санітарної авіації з найвіддаленіших районів Дніпропетровської області, для надання висококваліфікованої анестезіологічної та реанімаційної допомоги.

Відділення займається лікуванням усіх категорій хворих з різною патологією. Співробітники відділення мають великий досвід лікування пацієнтів з травмами хребта, травматичною хворобою, патологією органів черевної порожнини, грудної порожнини, черепно-мозковою травмою, з критичними проявами перебігу хронічних захворювань. Відділення має сучасне обладнання для цілодобового моніторингу, проведення штучної вентиляції легень, також у пацієнтів з складними порушеннями функції легень. При патології легень, що потребує проведення замісної терапії використовується система декарбонізації Novo Lung. Відділення має досвід проведення екстракорпоральної мембранної оксигенації.

Ми володіємо найсучаснішими методами інтенсивної терапії, проведення анестезії та еферентними методами.

Щорічно нашими фахівцями проводиться біля 8 тис. знеболень за різними методиками (загальна анестезія, усі види реґіонарних методик) під час проведення хірургічних втручань. Деякі з них вкрай складні: при оперативних втручаннях на спинному мозку, на магістральних судинах, при аневризмах черевного відділу аорти, при резекції печінки, при трансплантації нирок, при протезуванні великих суглобів, при виконанні мікрохірургічних втручань на вусі у дітей та дорослих.

При оперативних втручаннях на магістральних судинах, при аневризмах черевного відділу аорти використовуються найсучасніші методики для збереження крові з використанням новітньої апаратури Cell Saver, Auto log.

Безпека хворого понад усе. Ми дотримуємося найновіших світових вимог контролю рівня глибини анестезії. Використовуються сучасні безпечні засоби для наркозу: інгаляційного, внутрішньовенного та регіонарної анестезії.

Відділення анестезіологіі та інтенсивної терапії № 1, складається з чотирьох підрозділів:

анестезіологічна група;

блок інтенсивної терапії;

блок трансплантації (проводить передопераційну підготовку, анестезію, та лікування в післяопераційному періоді пацієнтів, яким проводилась трансплантація органів);

блок еферентних методів детоксикаціі (надає допомогу хворим з різними видами інтоксикації, базуючись на сучасних методах анестезіології). Еферентні методи дозволяють позбавити людський організм від шкідливих речовин – гострий діаліз, плазмаферез, "штучна печінка", ультрафільтрація.

Девіз лікарів анестезіологів – "Керуючи, захищаю".


Відділення анестезіологіі та інтенсивної терапії № 1


 
 
РОЗШИРЕНА ВЕРСІЯ